Personal Slim - krople, Sprawdzamy, czy warto kupić ten produkt? I ile to kosztuje
Piękno

Personal Slim – krople, Sprawdzamy, czy warto kupić ten produkt? I ile to kosztuje

Personal Slim (Ludzie Slim) to jeden z najbardziej popularnych produktów innowacyjnych na pozbycie się nadwagi. On spada to na bazie roślin, które działają jak naturalny spalacz tłuszczu. Producent zapewnia, że ​​z nich w ciągu zaledwie miesiąca można schudnąć do 15-20 kg. Środki udało się uzyskać wiele korzystnych opinii, ale jednocześnie istnieje kilka negatywnych opinii, że z kilku powodów.

Nabycie fałszywej Personal Slim

Drops producent ostrzega,

że ​​oryginalny produkt można kupić tylko na swojej oficjalnej stronie internetowej. Ale ludzie często w pogoni za zyskiem robi zleceń w konkurencyjnej cenie do fałszywej strony internetowej, w wyniku czego

stają się ofiarami oszustwa. Jest to główny czynnik, dlaczego Internet zobacz następujący negatywną opinię na temat Personal Slim:

Marina, 45 lat

“Przyjaciel doradził mi zamówić personel jest szczupły. Marzyłem aby stracić tych dodatkowych dziesięć funtów, a ona była w stanie wykorzystać ten dodatek stracić 12 funtów. Zamówiono kropli za pośrednictwem strony internetowej z dużym dyskontem, co I później żałował. paczka była więcej niż dwa tygodnie, ale to nie jest ważne. Zajęło kropel zgodnie z instrukcją, ale nie stracić na wadze! Ponadto, zacząłem mieć problemy z przewodu pokarmowego, byłem chory, nie było ciecz krzesło, ale mimo, że wziąłem suplementu do końca. Myślałem, że po prostu nie pasują. znajomy poprosił, aby zobaczyć opakowanie z Personal Slim, a następnie od razu powiedział, że dodatek jest fałszywe, ponieważ nie było unikalny kod kreskowy, zgodnie z którym możliwe jest zweryfikowanie autentyczności kropli. boję się kupić coś przez Internet. “

Juliana, 32 lat

Próbowałem wiele dodatków do utraty wagi, ale nigdy nie był w stanie stracić na wadze. Internet pojawił się na Personal Slim, co robię dużo dobrych opinii. Postanowiłem zamówić krople korzystania z Internetu, należy zadzwonić pod podany numer telefonu. Zarządca zaproponował mi złożyć zaliczkę w wysokości pięćdziesięciu procent kosztów, choć Czytałem, że producent nie wymagają pieniędzy z góry. Ponieważ kwota była niewielka, zgodziłem się zapłacić. Zarządca twierdzi, że jeśli narzędzie nie ma wpływu, a następnie zostaną zwrócone pieniądze.

dodatek dostałam w drugim tygodniu i był bardzo zaskoczony, że nie znajduje się w środku z instrukcją na opakowaniu. Droga została opisana na opakowaniu,

a dodatek został wymieniony w nieznanym języku. Postanowiłem zbadać i skontaktował się telefonicznie z operatorem, który nie mógł mi odpowiedzieć coś zrozumiałego i odłożył słuchawkę. Wtedy dotarło do mnie, że dodatek jest fałszywy, czysta woda, a ja nawet nie starał się go podjąć. “

Nieprzestrzeganie zasad przyjmowania

Negatywne opinie pojawiają się i ze względu na fakt, że kupujący często nie są zgodne z zaleceniami dotyczącymi biorąc krople, ale twierdzą, że nie działa:

Alicja, 25 lat

“Wydaje mi się, że Personal Slim-regularne uzupełnienie manekina. W ciągu tygodnia od zastosowania, straciłem tylko 1 kilogram. Środki skończę, i oczywiście nie zamówić więcej, ponieważ nie ma prawie żadnych efekt. Dlaczego więc producent twierdzi, że w tym miesiącu można

stracić nawet 15 funtów? absolutnie nie wierzę “.

komentarz Expert skład kropli złożona jest ze składników roślinnych, które miały efekt kumulacyjny. Suplement wchodzi w życie niezwłocznie, pierwsze efekty pojawiają się pod koniec drugiego tygodnia a maksymalny efekt można osiągnąć na 1-1,5 miesięcy.

Irina, 30 lat

“Chciałem po prostu stracić 5 dodatkowych funtów, ale na forum czytałem że najlepszym Pracownicy są nikłe znaleźć. Jeśli chodzi o jego wysokość nie jestem pełny, zdecydowaliśmy się zapisać do podjęcia dodatek w dawce o połowę . Udało się pozbyć 1,5 kg. Okazało się, że ja tylko wydane pieniądze. postanowił nie eksperymentować w ten sposób i natychmiast zamówił 3 fiolki, weź drugi tydzień, stracił kolejny kilogram. mam nadzieję, że do końca kursu, aby uzyskać pożądany rezultat.”

Argument eksperta: Efekt terapeutyczny suplementu jest zagwarantowane tylko w dawkach określonych przez producenta w instrukcji obsługi. Niezależny zmniejszenie dawki nie pozwala suplement do pracy w pełni sił.

Insights Personal Slim

Aby uniknąć stania się ofiarą oszustwa, narzędzie zakup tylko

za pośrednictwem oficjalnej stronie link poniżej. Oryginalny dodatek wymagany porządek pochodzi z instrukcjami i kopię świadectwa jakości. Na każdym opakowaniu unikalnym kodem kreskowym, który może być użyty do sprawdzenia autentyczności kropli. Brak instrukcji, kod kreskowy i świadectwa zgodności muszą natychmiast zaalarmować buyer.Remember że używanie fałszywego produktu nie tylko żadnego wpływu, ale może spowodować poważne obrażenia.

Nawet jeżeli kupiłeś oryginalny produkt, ale nie jest zgodne z zaleceniami zawartymi w wytycznych, producent nie gwarantuje osiągnięcia pożądanego efektu. Aby uzyskać widoczne rezultaty, zaleca się, aby wziąć suplement zgodnie z instrukcją obsługi. Oczywiście niekompletne lub sporadyczne użycie nie gwarantuje pożądanego działania.

You may also like...