Zdrowie i Ty

Fish XXL – opinie i ceny, gdzie kupić

innowacyjny produkt w dziedzinie towarów do połowów zimowych – spray aktywator gryzienie Fish XXL został założony przez grupę naukowców, przy aktywnym wsparciu ze strony Stowarzyszenia Rybaków. Aktywator jest uniwersalna przynęta, która równie dobrze przejawia się w różnych organach wody z solą i świeżą wodą.
Zasada działania aktywatora ukąszenie jest oparta na przywabiania ryb w jednym miejscu z pomocą zapach. Przynęta jest dostępny w postaci aerozolu może, co sprawia, że ​​za pomocą narzędzia komfortowe nawet w trudnych warunkach zimowych.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Activator ryba dla rybołóstwa zimnego Fish XXL łatwy w użyciu: dokładnie traktować je z dowolnego zwykłego przynęty i zanurzyć go w wodzie. Producent gwarantuje, że ryby aktywnie gryzienia, mimo wpływem czynników zewnętrznych.

Ciche, drapieżne, uważając, wszystkie rodzaje ryb są równie wrażliwe na zapach aktywatora. Będziesz nie muszą już martwić się o nieprawidłowo wybrany łowiska lub niekorzystne warunki pogodowe.

Osobliwości i wyzwania połowów zimą na lodzie

W zimnych porach roku miłośników połowów zimowych musi pokonać wiele wyzwań:

 • Ciężkie warunki atmosferyczne: zimno, silny wiatr i gęsty śnieg
 • .

 • Nie zawsze to dobre miejsce do wędkowania.
 • brak ryb i słabej połowu.

Przynęty Ryby XXL rozwiązuje wszystkich problemów naraz. Teraz nie musisz się spieszyć po lodzie w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca: Sama produkcja wejdzie do otworu. Trzeba zrobić, aby je zdobyć. Co może być lepszego niż to?

Co to są “pułapki” do niczego rybaków?

Każdy wędkarz przynajmniej raz w życiu dostałem „podpięty” przedsiębiorczych biznesmenów lub ich własną ignorancję. Mianowicie:

 • Użycie przynęty jest bezużyteczny. „Home” przynęta działa w zimnym stawie. Ryby po prostu nie czuć zapach niej, a będziesz w lewo z pustymi rękami. Nie trać czasu, pieniędzy i nerwów na takie rzeczy.
 • Nie zawsze jest szansa, aby uzyskać online, sprytnych oszustw. Nie zrozumcie hormonalne i feromonowych przynęty. To nic więcej niż chwyt reklamowy! Ryby powinny być zaangażowane zapach jest najbardziej naturalny wpływ na rzeki i życia morskiego.
 • wieloskładnikowe fałszywe przynęty. Ryba ma silny zapach, a ona nie potrzebuje „bukiet” setki smaków. To będzie wystarczająco kombinacje czterech, a nawet mniej zapachów. Nie przepłacaj pieniędzy na niepotrzebne, co oczywiście nie działa.

Właściwości produktu Fish XXL

Podstawowe właściwości innowacyjnego przynęty jest osiągnięcie ryb:

 • znaczący wpływ na receptory węchowe ryb.
 • Blokowanie receptorów nerwowych ryb: lek ten blokuje razem mózgu, zapobiegając w ten sposób na opuszczenie hak
 • .

 • Broad “spektrum działania”. Przynęta działa na większości gatunków ryb jednakowo.

Jakie przynęty ryba działa XXL?

Unikalna kompozycja aktywatora natryskowego gryzie Fish XXL pozwala zwabić jak najwięcej różnych zdobyczy. Atrakcyjny dla ryb „zapach” rozprzestrzenia się daleko poza miejscem połowów, przyciągając wielkie stada mieszkańców jeziora.

Gatunki ryb, które można zwabić użyciu aktywatora:

 1. Spokojna ryba. Mieszkańcy tych naturalnych zbiorników wodnych, w których jest to rzadko zdarza się znaleźć rybaka nie wykorzystywane do przynęty, co oznacza, że ​​smak i zapach oznacza, że ​​nie będzie zjawa. Wręcz przeciwnie, ryby chętnie wziąć przynętę, ponieważ narzędzia są atrakcyjne dla jej aromatycznych substancji.
 2. drapieżne. Gruba lepka konsystencja sprayu może wystarczająco długo, aby utrzymać się na przynętę, która pozwala, by zwabić ofiary z odległych miejsc, w tym dużych drapieżników.
 3. Ostrożny ryby. A nieśmiały ryby odpowiada przynęty ciemnymi. Bogaty brązowy kolor przynęty przoduje w zimnej i czystej wody, dzięki czemu przynęta atrakcyjne dla najbardziej ostrożne mieszkańców rzeki i morza.

Parabolicheskie grzebień do prostowania włosów Szybkie Prostownica do włosów

kompozycja aktywatora

Wszystkie produkt naturalny sprawia, że ​​jego zastosowanie całkowicie bezpieczne i sprawia, że ​​wyróżniają się na tle analogów. Kompozycja aktywatora składa się z czterech składników:

 1. kałamarnica białko. Ma silny wpływ na miętus, okoń, sum, Rotana.
 2. kaffir lime (decoratvie cytrusy). Nie pozostawi obojętnym leszcz, karp, płoć, karaś i lin.
 3. Elephant czosnek (a rocambole). Atrakcyjny dla szczupak, karp, leszcz i karp.
 4. olej konopny. Jest to przede wszystkim lokalizacja, leszcz, SOP, lin, płoć, krąp.

To jest tylko orientacyjny wykaz jednostek, które jest w stanie zwabić wielofunkcyjną aerozolu. W rzeczywistości, to dotyka żadnej rzeki, morze, jezioro mieszkańca.

Zasada działania Fish XXL

Główną cechą unikalnych przynęt Fish XXL w swoich potężnych wpływ na węchowe narządów ryb. Aromatyczne składniki strumienia, rozpuszcza się w wodzie, działają na układ nerwowy i próbki mózgu paraliżujący woli i wytrzymałości. Produkcja świadomie i dobrowolnie idzie na haku bez dodatkowego powyżej!

Zalety produktu przed analogów Fish XXL

Wyjątkowość narzędzia sprawia, że ​​niezbędna do połowów zimowych. Wiele pozytywnych opinii tylko potwierdzają jego skuteczność. Trigger Fish zgryz XXL to:

 • produktu potwierdza się, że przeszedł wszystkie etapy badania.
 • Kompaktowe narzędzie, pasuje nawet małej kieszeni.
 • Łatwość obsługi na każdym etapie. Może być stosowany bez zdejmowania rękawic.
 • atrakcyjna przynęta dla wszystkich gatunków ryb.

Opinie i opinie profesjonalnych wędkarzy

Rybacy-amatorów i profesjonalistów są wysoko cenione efektywność i wygodę aktywatora natryskowego gryzie Fish XXL. Oto klasyfikacja produktu z niektórych profesjonalnych wędkarzy:

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Valery Nesterow. Uczestnik i laureat konkursów międzynarodowych połowów zimowych:

Ilia Golovin. Aktywny uczestnik i wielokrotny zwycięzca turniejów połowów w zimie, które odbyły się w Europie:

Sergei Gerasimov. Wykwalifikowany instruktor w sprawie połowów w okresie zimowym:

Jak ubiegać Fish XXL

To zaleca się stosowanie produktu zgodnie z warunkami określonymi w instrukcjach dołączonych:

 1. Zastosuj produkt na zwykłej przynęty, będzie pasował idealnie nawet kromki czarnego chleba.
 2. Aby zwabić cywilów fauny dość trzykrotnie naglących spray atomizer.
 3. Drapieżne ryby wolą przynęty z grubą, skoncentrowany smak. Wystarczy zwiększyć dawkę aktywatora dwukrotnie (6-7 spraye).
 4. Złapany 2-3 ryby? Ponownie aerozolu.
 5. Usiądź w ciszy przez 10-15 minut, cieszyć się pięknem przyrody, odpocząć, aż ryba pływa do ciebie na haku.

Informacje dla konsumentów o cenie

Aktywator sprayu gryzienie Fish XXL. Teraz można go kupić za zaledwie 990 rubli, chyba że kwota ta może być porównywalna do ilości ryb można złapać za pomocą tego wspaniałego narzędzia?!

You may also like...